GentleLabs

Kariéra

Vývojář
Vývojář

Hledáme šikulu, co si poradí s moderními webovými technologiemi, něco se rád přiučí a sám se o svoje znalosti podělí. Jestli nevládneš Gitem nebo Reactem na 100%, tak to vůbec nevadí, to se dá dohnat. Grid a Flexbox to samé. Jestli tě tyto technologie fakt baví, stav se na kávu a dáme to do kupy.

Grafik
Grafik

Hledáme kolegu, který ovládá svět grafického designu. Momentálně řešíme převážně přípravu grafického rozhraní mobilních aplikací, webových aplikací a prezentací. Zpracováváme také kompletní corporate identity, tvorbu logo manuálů, vizitek a dalších materiálů.


Kdo jsme

Jsme mladá marketingo-softwarová dílna, ve které rádi stavíme jednoduchá funkční řešení na silných příbězích a gentlemanských hodnotách. Pracujeme na projektech, které jsou win-win pro všechny zúčastněné a které nám všem dávají smysl. Naši kolegové jsou lidé, kterým vyhovuje svoboda při tvorbě, záleží jim na osobních vztazích a nebojí se začínat od začátku. Nejsme firma plná jednotlivců, ale tým co táhne za jeden provaz

  • Jsme tým gentlemanů
  • Máme rádi moderní technologie a smysluplné výzvy
  • Rádi se učíme a experimentujeme

Jaké lidi do týmu hledáme

Nic moc o tom nevím, ale mám chuť to zkusit

To že jsi profesí úplně někde jinde ještě neznamená, že to tak musí být napořád nebo že nemůžeš vyzkoušet něco nového.

To co je pro nás důležité je tvůj zápal. Pokud máš chuť, stačí se s námi sejít a poradit se o možnostech tréninku. Možností je spousta, ale jedno je jisté, bez tvrdé práce to nepůjde.

Jsem dlouho z praxe

Už delší dobu jsi neřídil/a auto a tak se bojíš sednout za volant? Pojďme to udělat stejně jako v autoškole, pokud tě náplň práce a naše firma láká, nabízíme ti osvěžovací jízdy, dokud opět nezískáš jistotu.

To by šlo, sem s tím

Pokud si věříš, máš zkušenosti a chuť se zakousnout do jednoho z našich projektů, není nic jednoduššího než si u nás objednat kávu.

Ceníme si upřímnosti, pokud kdykoliv v průběhu zjistíš že na něco nestačíš, společně vymyslíme jak na to, musíme o tom ale vědět.

Na to už jsem asi moc starý/handikepované určitě neberou

Ale kdeže, člověk je pouze tak starý jak se sám cítí a pokud jde o váš hendikep žádného jsme si nevšimli. Do naší kanceláře se dostanete i na vozíku, pracovní místo přizpůsobíme.

Co u nás najdeš

Moderní technologie

Hned od začátku jsme si všichni jasně řekli, pokud budeme dělat weby, aplikace do telefonů nebo marketing pak pořádně, na steroidech a nejmodernějších technologiích. Na polovičatá řešení u nás nikdo nemá čas a pokud cesta neexistuje, dobře, je nutné si jí prošlapat.

Pohodový přístup

Mračáků všech různých typů už jsme si každý užil až až. Naše práce nás baví a to ne jenom díky skvělým projektům, ale taky díky kolektivu, který si pečlivě budujeme. Pokud se přidáš do našeho klubu, doufáme že i ty zasáhneš do toho, jak co nejlépe vytvořit pohodu.

Prostor na tvorbu a růst

Pracuješ raději ráno nebo večer? U nás je to jedno. Dostaneš kartu a klíč, ostatní už je na tobě. Jistě, budeme se muset někdy potkat, ale nečekej, že tě někdo bude do něčeho tlačit, ať už je to framework nebo snad doba, kdy máš pracovat. Navíc jsme zvyklí si pomáhat, takže pokud potřebuješ pomoci něco nevíš nebo se chceš něco nového naučit, stačí se ozvat.

Smysluplnou práci

Projekty na kterých pracujeme musí dávat smysl všem zúčastněným tvůrcům. Z pravidla se tak jedná o projekty, které mají hlubší význam ne jenom pro nás a zadavatele, ale také společnost jako takovou.

Další skupinou projektů jsou potom i ty, které dáváme dohromady na základě našich vlastních nápadů. Máš skvělý nápad? Pojďme ho férově realizovat.

Kdy se nehlásit

Už všechno umím

Už toho máš za sebou hodně na to, aby ses někým radil jak co udělat? Nezlob se, ale nikdo z našeho týmu se nepovažuje za “všemistra”, rádi se učíme a posouváme jeden druhého, ušetřeme si tedy čas.

Pracuji raději sám

Práce v týmu tě spíše odrazuje? Naše firma je založena na týmové spolupráci, pokud spíš pracuješ o samotě, naše prostředí by tě na 100% rušilo od práce.

Tak tady se hezky svezu

Nic u nás není zadarmo a “snadné”, rozhodně není synonymem pro naši páci či zakázky. Místo toho očekávej osobní růst a solidní odměnu za solidní výkon, tak jak to máme my všichni.

Jak se přihlásit

Pokud tě i po pročtení těchto řádku práce u nás stále láká, není nic jednoduššího než se domluvit na e-mailu: podpora@gentlelabs.cz nebo na telefonu +420 493 815 812 a zajít si k nám kávu.